درباره ما

درباره ی هنارس

هنارس یک فروشگاه برخط (آنلاین) است که گنجینه‌ای از کتابها را جمع آوری کرده و به فروش می رساند. هنارس این کتاب‌ها را با همکاری ناشران و با رعایت حق تکثیر، به صورت قانونی روی سایت به فروش می رساند. تمام ناشرها و نویسندگان می‌توانند برای انتشار کتاب‌هایشان با ما همکاری کنند. راه‌های ارتباطی با ما را می‌توانید در قسمت «تماس با ما» در سایت هنارس پیدا کنید.

خرید متنوع محصول یعنی: خرید از هنارس

هنارس مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش کتاب در ایران است. مخاطبان ما گروه‏‏‌های مختلف سنی و ژانرهای مختلف مانند شعر، تاریخ، عرفان، اخلاق، کتابهایی در حوزه و تخصص کودکان و ...  با تنوعی بی‌نظیر در هنارس عرضه می‏‏‏‌شوند. هنارس با در اختیار داشتن سهم عمده‏‌ای از بازار عرضه اینترنتی کتاب در ایران با تنوعی بسیار بالا از ناشران مختلف، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان هنارس می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کتابهای مورد نظر خود، وب سایت هنارس را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کتاب خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتری هنارس است.

خرید آسان یعنی: خرید از هنارس

خرید از هنارس بسیار ساده است. کتابهایی که دوست دارید را به سبد خرید اضافه می‌کنید. از طریق درگاه امن شتاب، پرداخت می‌کنید و ناشرانی که از آن‌ها خرید کرده‌اید، هر کدام جداگانه محصولات شما را با پست برایتان ارسال می‌کنند. این یعنی اگر از چند ناشر و مغازه خرید کرده باشید، پستچی چند بار زنگ خانه شما را خواهد زد. البته بخشی از محصولات هنارس را می‌توانید به صورت یک‌جا تحویل بگیرید. امروز روز خوبی برای شروع خرید از هنارس است. می‌توانید بازارگردی‌تان را از صفحه اول هنارس شروع کنید. از آنجا می‌توانید به پرفروش‌های هفته، غرفه‌های موفق، محصولات جدید و طرح‌های تخفیفی و چیزهای هیجان‌انگیز دیگر دسترسی داشته باشید.

هدف و آینده هنارس

ما هر روز در تلاشیم بهترین تجربه خرید را، با بیشترین حق انتخاب و مناسب ترین قیمت برای مشتریان فراهم آوریم و با ساخت اکویستمی کار آفرین، رشد هزاران تامین کننده را میسر سازیم.

ماموریت همه روزه ما ساختن آینده ای بهتر برای ایرانیان است. برای بهتر شدن، همواره خود را محک می زنیم و از اشتباهات خود درس می گیریم. دانش و ایده های بکر، برای ما ارزش بیشتری نسبت به تفکرات قدیمی و روش های سنتی دارند. به عنوان یک تیم هیچ چیز وجود ندارد که نتوانیم به آن دست یابیم.

 

راهی که هنارس آمده است

«هنارس» بر وزن «هدايت»  از دوكلمه «هِنا» به معناي فرياد و «رَس» از مصدر «رسيدن» است. هر دو كلمه به صورت مضاف و مضاف‌اليه به معني «فريادرس» مي‌باشد. اين لفظ در فارسي اوستايي نيز ديده مي‌شود و امروزه در برخي از مناطق كشور  در گويش و زبان محلي كاربرد دارد. «فريادرس» همان نجات‌بخشي است كه در هنگام سختي و گرفتاری او را مي‌خوانيم و از او دادرسي مي‌خواهيم. در فرهنگ موعودگرايي، اين عنوان بر منجي آخرالزمان اطلاق مي‌شود كه در فرهنگ اسلامي حضرت مهدي موعود(عج) است و فريادخواهان  با اين نام كه جلوة توجه حضرت ولي موعود(عج) به نيازمندان است، از او استمداد مي‌طلبند.

عنوان «هنارس» را از سال 1380 مجموعه‌اي از دوستداران فرهنگ غني شيعه در شهر مقدس قم براي فعاليت‌هاي تبليغي و نشر و گسترش معارف اهل بيت(علیهم السلام) برگزيدند. بيشترين فعاليت اين گروه تاكنون در نشر كتاب بوده است.

«هنارس» نماد پنج كلمة: «همدلي»، «نيروها»، «آخرالزمان»، «رمز» و «سعادت» مي‌باشد. كه در يك جمله اين‌چنين مي‌شود: «همدلي نيروهاي آخرالزمان رمز سعادت» است. شعار مذکور تداعي‌كننده روايت حضرت حجت ­بن الحسن(عج) است، كه مي‌فرمايد: «اگر شيعيان ما كه خداوند توفيق اطاعتشان دهد، بر عهد و پيمان الهي با هم همدل بودند، از سعادت ديدار ما محروم نمي‌شدند.»

بازگشت به بالا